125. výročí od založení Püchner a nová esa darem pro ČSDN

2. 5. 2023

V sobotu 29. a neděli 30. dubna se Denisa Beňovská a Petr Sedlák vypravili na oslavu 125. výročí od založení značky Püchner, aby za ČSDN a ČR poblahopřáli k významnému jubileu této přední nástrojařské společnosti. 

Gabriela Püchner naše zástupce pozvala, aby je nejen přivítala v rodině Püchnerů, ale také aby našemu spolku předala jako dar fagotová esa. Fagotová esa bdou zapůjčena žákům a studentům českých hudebních škol. 

 

On Saturday, April 29 and Sunday, April 30, Denisa Beňovská and Petr Sedlák went to the celebration of the 125th anniversary of the founding of the Püchner brand, to congratulate on the important jubilee.

Gabriela Püchner invited our representatives to not only welcome them to the Püchner family, but also to give our association bassoon bocals as a gift. Bassoon bocals will be loaned to pupils and students of Czech music schools.

 

 

 

Další články

Smuteční oznámení Michael Verner

Smuteční oznámení Michael Verner

Se zármutkem oznamujeme, že nás náhle navždy opustil náš kolega, dlouholetý pedagog Pražské konzervatoře a hráč Symfonického orchestru Českého rozhlasu MgA. Michael Verner. Vždy veselý a milý. Pro hudbu a fagot hořel nadšením, do poslední chvíle hrál. Michale, budeš...

Členství v ČSDN v roce 2024

Členství v ČSDN v roce 2024

Členství v ČSDN 2024 Vážení přátelé ČSDN,   rok se s rokem minul a my bychom vás chtěli opět poprosit o zaplacení členského příspěvku v našem spolku. Členské příspěvky částečně financují chod našeho spolku a jsou proto jedním z mála nevázaných příjmů, které nás...