125. výročí od založení Püchner a nová esa darem pro ČSDN

2. 5. 2023

V sobotu 29. a neděli 30. dubna se Denisa Beňovská a Petr Sedlák vypravili na oslavu 125. výročí od založení značky Püchner, aby za ČSDN a ČR poblahopřáli k významnému jubileu této přední nástrojařské společnosti. 

Gabriela Püchner naše zástupce pozvala, aby je nejen přivítala v rodině Püchnerů, ale také aby našemu spolku předala jako dar fagotová esa. Fagotová esa bdou zapůjčena žákům a studentům českých hudebních škol. 

 

On Saturday, April 29 and Sunday, April 30, Denisa Beňovská and Petr Sedlák went to the celebration of the 125th anniversary of the founding of the Püchner brand, to congratulate on the important jubilee.

Gabriela Püchner invited our representatives to not only welcome them to the Püchner family, but also to give our association bassoon bocals as a gift. Bassoon bocals will be loaned to pupils and students of Czech music schools.

 

 

 

Další články

Interpretační soutěž ve hře na hoboj a fagot se blíží

Interpretační soutěž ve hře na hoboj a fagot se blíží

Srdečně vás zveme na jednokolovou hudební interpretační soutěž pro studenty a mladé hráče na fagot a hoboj. Soutěž se bude konat 2. 12. 2023 v Praze na Gymnáziu a Hudební škole hl. m. Prahy. Přihlásit se mohou všichni studenti v oboru hra na hoboj a hra na fagot....

Na HAMU se uskutečnil kurz pro pedagogy ZUŠ v oboru hoboj a fagot

Na HAMU se uskutečnil kurz pro pedagogy ZUŠ v oboru hoboj a fagot

23. září 2023 V září jsme se organizačně podíleli na dvouplátkovém kurzu pro pedagogy ZUŠ. Kurz pořádala HAMU ve spolupráci s ČSDN a projektem Kreativní budoucnost. První polovinu kurzu máme úspěšně za sebou, ale pokud jste chyběli - nezoufejte. Ještě se můžete přiat...