Informace pro soutěžící

  • termín pro posílání nahrávek bude stanoven na základě umožnění přítomnosti žáků a studentů ve školách, kdy bude obnovena výuka minimálně v počtu tří osob (žák, korepetitor, pedagog)
  • po obnovení výuky bude stanoven termín pro zaslání soutěžních nahrávek ve lhůtě jednoho až dvou měsíců od povolení školní docházky
  • porota rozhodne na základě zaslaných nahrávek
  • ze soutěže bude možné bezplatně odstoupit do jednoho měsíce před termínem pro zaslání nahrávek, v tom případě již zaplacené startovné bude vráceno zpět
  • do soutěže se bude možné dodatečně přihlásit do jednoho měsíce před termínem pro zaslání nahrávek
  • Rozřazení do kategorií se bude vztahovat k původnímu datu soutěže, tj. 28.11.2020. Ačkoli do termínu soutěže může soutěžící dovršit jiného věku, není nutné měnit soutěžní kategorii a s ní repertoár.

Seznam soutěžících:

HOBOJ

1. kategorie

Jméno, příjmeníVolitelná skladba
Amélie LinkováANTONIO VIVALDI – Koncert a moll pro hoboj č. RV 461, 1. věta

2. kategorie

Jméno, příjmeníVolitelná skladba
Kristýna KovalováROBERT SCHUMANN – Romance č. 3
Antonín JežekG. F. HÄNDEL – Koncert pro hoboj g moll (1. a 2. věta)
Dominik DolejšVIKTOR KALABIS – Dudák přišel, Pod okýnkem
Chovancová RozálieVIKTOR KALABIS – Dudák přišel, Toužebná
Adéla Šeflová
Jana Vestfálová

3. kategorie

Jméno, příjmeníVolitelná skladba
Aneta OndryskováBENJAMIN BRITTEN – Six Metamorphoses after Ovid- 1. věta, ANTONIO VIVALDI – Koncert a moll RV461- 3. věta
Hana Summerová FRANTIŠEK XAVER THURI – Ekloga mattutina
Lucie SvobodováEUGEN BOZZA – Conte pastoral
Chovancová RozálieR. VAUGHAN WILLIAMS – Oboe Concerto – 1. Rondo Pastorale

4. kategorie

Jméno, příjmeníVolitelná skladba

Barbora Šolcová 
FRANCIS POULENC – Sonáta pro hoboj a klavír
Jana Slavíková ANTONIO PASCULLI – Concerto sopra motivi dell’ opera La Favorita di Donizetti
Anna Kapsová OTMAR MÁCHA – Fantazie pro hoboj a klavír „Eiréne
Štěpánka Andělová 
Františka MatouškováVINCENZO BELLINI – Koncert pro hoboj
Aneta VedralováJAN ANT. KOŽELUH – Koncert F- dur 1. věta
Klára Šarochová
Karolína NečesanáPAUL HINDEMITH – Sonáta pro hoboj

5. kategorie

Jméno, příjmeníVolitelná skladba
Barbora Nováková
FELIX MENDELSSOHN-BARTHOLDY – Písně beze slov: 1. Andante con moto, 8. Allegro di molto
Kristýna JoskováANTONIO PASCULLI – Fantasia on the opera ‚Les Huguenots‘ by Meyerbeer
Dominik BuncJOHANN NEPOMUK HUMMEL – Introduction, Theme & Variations for oboe and piano
Alexandra BláhováPAVEL HAAS – Suita pro hoboj a klavír, op. 17 – 3. věta Moderato

FAGOT

1. kategorie

Jméno, příjmeníVolitelná skladba
Magdalena Hochová JEAN VERDIER – Píseň,
LUKÁŠ KLÁNSKÝ – Burlesca pro fagot
Viktorie Povolná GOTTFRIED GLÖCKNER – Kraussell (kolotoč)
ALEXANDR BORODIN – Polovecký tanec
ANTONIO VIVLADI – Jaro (arr. neznámý autor)
Magdalena TomešováJACQUES AUBERT – Gavotte, Henry Purcell – Jig,
Anglická lidová píseň – Nobody’s Jigg
Vojtěch AneltGEORG PHILLIPE TELEMANN – Sonata A moll, 3.věta Andante, 4.věta Vivace
Tadeáš KořínekANTONIO VIVALDI – Koncert a moll 1.věta Allegro molto, 2. věta Andante molto
Agáta LikinaMANUEL ALEJANDRE PRADA – Bassoonatina – II. Adagietto; III. Rondino
Matouš VonášekBENEDETTO MARCELLO – Sonáta F dur (1.+2.věta),
KAREL SODOMKA – Scherzo
Laura VondřichováJ.E.GALLIARD – Sonáta č.5 (3. a 4. věta)

2. kategorie

Jméno, příjmeníVolitelná skladba
Marie PertlováPETR ZAPLETAL – II + III epizoda, ANTONIO VIVALDI – 1. věta a-moll
Denis RakusEUGENE BOURBEAU – Premier solo for bassoon
Charlotta BurgetováPETR ZAPLETAL – Epizody pro fagot a klavír I.–IV.,
BENEDETTO MARCELLO – Sonáta e moll – I. Adagio

3. kategorie

Jméno, příjmeníVolitelná skladba
Anna Farářová GEORG PHILIPP TELEMANN – Sonata in mi minore, Cantabile, Allegro, Recitativo a Arioso, Vivace
Štěpán Jinek ANTONIO VIVALDI – Koncert pro fagot a moll, RV 497 (1. Allegro molto, 2. Andante molto, 3. Allegro)
Antonín SoukupANTONIO VIVALDI – Concerto in G minor, RV495
Jáchym LinkaANTONIO VIVALDI – koncert pro fagot e moll, 1. věta – Allegro poco
Matěj RothbauerEUGENNE BOZZA – Récit, Sicilienne et Rondo
Vladimír PádivýJAN ANTONÍN KOŽELUH – Koncert pro fagot C dur, 3. věta Vivace

4. kategorie

Jméno, příjmeníVolitelná skladba
Terezie Šrámková GORDON JACOB – Koncert pro fagot (1.věta), Antonio Vivaldi: Koncert a moll RV461- 3. věta
Michaela Steigerová OLEG MIROSHNIKOV – Scherzo
Alexandr Beták 
Iva Burýšková CARL MARIA VON WEBER Koncert pro fagot a orchestr F dur, 1. a 2. věta
Emma StaňováANTONIO VIVALDI – Koncert pro fagot e moll, RV. 484

5. kategorie

Jméno, příjmeníVolitelná skladba
Tadeáš Matucha ALEXANDRE TANSMAN – Suite pro fagot a klavír
Ondřej SvitavskýALEXANDRE TANSMAN – Sonatina pro fagot a klavír
Martin JirásekALEXANDRE TANSMAN – Sonatina pro fagot a klavír
Adam PlšekJOHANN SEBASTIAN BACH: Partita BWV 1013 (tr. d moll), výběr částí v pořadí: Allemande, Sarabande, Corrente